Parduotuvė

#SUPERONLINE

The urban mobility and lifestyle store since 2015. Specializuota šiuolaikiško, aktyvaus ir skoningo gyvenimo būdo parduotuvė The Gentle Ride jau 9 metus rieda ir auga drauge su jumis ir naujausiomis modernių pasaulio didmiesčių tendencijomis.

Mūsų selekcijoje – aukščiausia kokybė, dizainas bei tvarumas iš aktualiausių ženklų, kuriuos oficialiai atstovaujame. Išskirtinio dizaino ir kokybės miesto dviračiai, kuprinės, aksesuarai, naujausios kolekcijos ir jūsų pamėgti, miesto klasika jau tapę modeliai.

Kruopščiai atrinkdami tik tai, kas geriausia, išaugome pirmosios parduotuvės #SUPERSHOP formatą ir dabar jūsų laukiame čia, #SUPERONLINE, kur telpa viskas, ką norime jums pasiūlyti, o jūsų apsipirkimas kas dieną tampa vis sklandesnis bei patogesnis.

Mūsų nuolat auganti ir atsinaujinanti e-parduotuvė nesustodama dirba 24/7, jūsų užsakymus greitai ir užtikrintai pristatome jūsų adresu ar į paštomatus, tiek Lietuvoje, tiek ir visoje Europoje. Norinčių pasikonsultuoti visada laukiame telefonu ar žinute.

Na o apžiūrėti pagrindinius mūsų dviračių modelius gyvai (iš anksto suderinus vizitą) galite pas mūsų draugus ir serviso partnerius PONAS DVIRATIS. Dėl galimų modelių, vizito laiko ir kitų detalių susisiekite su mumis telefonu, žinute ar kitu jums patogiu būdu.

FACEBOOK
INSTAGRAM
INFO@GENTLERIDE.LT
+370 686 09950

WWW.GENTLERIDE.EU
URBAN MOBILITY AND LIFESTYLE STORE

supershop goes superonline