Parduotuvė

#SUPERONLINE

The urban mobility and lifestyle store since 2015. Specializuota šiuolaikiško, aktyvaus ir skoningo gyvenimo būdo parduotuvė The Gentle Ride jau 8 metus rieda ir auga drauge su jumis ir naujausiomis modernių pasaulio didmiesčių tendencijomis.

Mūsų selekcijoje – aukščiausia kokybė, dizainas bei tvarumas iš aktualiausių ženklų, kuriuos oficialiai atstovaujame. Išskirtinio dizaino ir kokybės miesto dviračiai, kuprinės, aksesuarai, naujausios kolekcijos ir jūsų pamėgti, miesto klasika jau tapę modeliai.

Kruopščiai atrinkdami tik tai, kas geriausia, išaugome pirmosios parduotuvės #SUPERSHOP formatą ir dabar jūsų laukiame čia, #SUPERONLINE, kur telpa viskas, ką norime jums pasiūlyti, o jūsų apsipirkimas kas dieną tampa vis sklandesnis bei patogesnis.

Mūsų nuolat auganti ir atsinaujinanti e-parduotuvė nesustodama dirba 24/7, jūsų užsakymus greitai ir užtikrintai pristatome jums patogiausiu adresu, į visus paštomatus, esame prieinami tiek Lietuvoje, tiek Europoje, tiek ir visame plačiame pasaulyje.

Norinčių pasikonsultuoti visada laukiame telefonu ar žinute, o pageidaujančius apžiūrėti dviratį gyvai kviečia mūsų draugai ir serviso partneriai PONAS DVIRATIS. Vizitus planuojame iš anksto, todėl ir šiuo klausimu susisiekite jums pačiu patogiausiu būdu.

FACEBOOK
INSTAGRAM
INFO@GENTLERIDE.LT
+370 686 09950

WWW.GENTLERIDE.EU
URBAN MOBILITY AND LIFESTYLE STORE

supershop goes superonline
Naršydami el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų naršymą bei apsipirkimą. Daugiau informacijos
X